sobota, 3 czerwca, 2023

NADAWANIE SYGNAŁU AUDIO ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 17:30

Transmisje online

Siatkarskie Radio – Transmisje online za darmo w najlepszej jakości.

Dzięki Siatkarskiemu Radio posłuchasz za darmo transmisji online z parkietów Orlen Ligi. Nasi komentatorzy dostarczą Ci siatkarskich wrażeń. Profesjonalny komentarz radiowy w najlepszej jakości tylko w Siatkarskim Radio. U nas nie musisz nic płacić wszystko jest dostępne za darmo. Jako internetowe radio transmitujemy największe siatkarskie turnieje oraz mecze ligowe. Jesteśmy tam gdzie inni nie są wstanie dotrzeć. Połączyliśmy pasję z pożytecznym. My robimy to co lubimy, a wam dostarczamy transmisję radiową z całych spotkań w najlepszej jakości. Posłuchaj naszych sportowych transmisji radiowych!

[insert page=’ramowka’ display=’content’]

Transmisje online w najlepszej jakości. Nasze sportowe radio to przede wszystkim jakość. Sprzęt najwyższej jakości, bezpieczne dedykowane łącze internetowe to między innymi dzięki temu nasze relacje brzmią tak dobrze.

Transmisje online na żywo i do tego za darmo! Orlen Liga to najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce. Słuchaj naszych transmisji live z siatkówki i przeżywaj sportowe emocje razem z nami.